Najnowszy numer „TS”: Czy wiesz co robi twoje dziecko? Sprawdziliśmy na tajnych czatach trans-aktywistów

Przypominamy, że w związku z epidemią, „ Solidarność” jest do pobrania w aplikacji mobilnej za darmo.

Wystarczy pobrać naszą aplikację z Google Play lub App Store. Dostępne są w niej wszystkie wydania Tygodnika.

Od dłuższego czasu wiedziałem, że na grupach transseksualnych aktywistów, które często nazywają się grupami wsparcia, dzieją się dziwne rzeczy: że sugeruje się dzieciom i nastolatkom, że coś jest nie tak z ich ciałami, że zmiana płci jest czymś zwyczajnym, a nawet pożądanym, że to aktywiści mają rację, a nie rodzice, że trzeba brać nielegalne hormony.

– relacjonuje Waldemar Krysiak

Madzia: Kolejna osoba, która lubi trans dziewczyny poniżej 15 roku życia, nice [miło – przyp. red.].
Zuza: Uuu, czy to ta słynna pedo
Madzia: Nie. To bubu.
Zuza: Filia.

– cytuje rozmowy z tajnego czatu

Agata Borowiecka, psycholog społeczny, psychoterapeuta, w rozmowie z Agnieszką Żurek opisuje jak łatwo można wpływać na młode osoby:

– Osoba w stanie rozchwiania, bez ugruntowanego poczucia tożsamości, jest bardzo łatwym kąskiem dla wszelkiego rodzaju wpływów, manipulacji, ugrupowań, sekt, które nadadzą jej znaczenie, wartość i przynależność
Z kolei dr Tymoteusz Zych, wiceprezes Ordo Iuris, w rozmowie z Jakubem Pacanem ocenia Konwencję Stambulską

Jeśli UE przyjmie konwencję stambulską, jej instytucje będą miały podstawy, by wykorzeniać tradycje i zwyczaje wskazane w konwencji. Dlatego tak jest, by Polska z konwencji wyszła z krajami, które nie przyjęły tego dokumentu, m.in. Wielką Brytanią i państwami Grupy Wyszehradzkiej, Litwą, Łotwą czy Bułgarią

Teresa Wójcik w swoim artykule analizuje podejmowane przez Unię Europejską działania, mające zapobiec głębokiemu kryzysowi gospodarczemu.

Tarczą przeciw głębokiej depresji zagrażającej gospodarce europejskiej wskutek pandemii koronawirusa mogą być wyłącznie ogromne środki finansowe. Rada Europejska, przyjmując budżet na lata 2021-2027, przewidziała ustanowienie specjalnego funduszu na ten cel o wartości 750 mld euro. Zanim dostaniemy w Polsce tę tarczę, sporo się musi (i może) zdarzyć. Tym bardziej że Parlament Europejski w przyjętej rezolucji zakwestionował decyzję Rady Europejskiej. Choć rezolucja PE nie ma mocy obowiązującej.
Natomiast Izabela Kloc, poseł do Parlamentu Europejskiego podkreśla negatywną rolę, jaką odegrali polscy europosłowie „totalnej opozycji”

Jeśli wskutek rezolucji Parlamentu Europejskiego zostanie Polsce odebrana część środków, Polacy powinni wiedzieć, że zawdzięczają to Tuskowi i jego polskim partyjnym kolegom

O poszukiwaniu przez PO i PiS nowego elektoratu pisze Jakub Pacan w swoim artykule „W poszukiwaniu złotego runa”:

Po skończonej kampanii prezydenckiej dwie największe partie w Polsce – PiS i PO wyruszyły
w poszukiwaniu nowych grup elektoratów. Niczym Jazon szukający pożądanego trofeum centrale obu ugrupowań uruchomiły najtęższych partyjnych działaczy, by ci przyciągnęli nowych wyborców.W tygodniku również relacja z obchodów 40. Lubelskiego Lipca 1980.

Źródło: tysol.pl

Powiązane wpisy