Zbiórka na rehabilitację po udarze dla Jurka „Tytusa”

Jerzy Siek – dla przyjaciół znany jako Tytus – to 70 letni zawsze aktywny społecznie działacz Solidarności, wielki patriota i miłośnik sportu. Przez 40 lat pracował w pogotowiu ratunkowym na co dzień ratując życie i zdrowie wielu ludzi. Obecnie jest w takiej sytuacji, iż to jemu potrzebna jest pomoc. Jako, że Jerzy jest człowiekiem WIELKIEGO SERCA, zawsze pomocny dla wszystkich, jest naszym obowiązkiem!

Poniżej pokrótce historia choroby Jerzego i obecny stan:

2012 – pierwszy zawał serca.

Sierpień 2012 – pobyt na oddziale kardiologii. Rozpoznanie – choroba niedokrwienna serca, angioplastyka wieńcowa z implantacją stentu powlekanego do PTW, ekstrasystolia komorowa w wywiadzie, hipercholesterolemia.

Kwiecień 2017 – pobyt na oddziale kardiologii. Rozpoznanie: Ostry zawał serca pełnościenny ściany dolnej, nadciśnienie tętnicze (II)

26 maja 2017 – śmierć matki Jerzego.

Wrzesień-październik 2020 – przepuklina kręgosłupa.

Maj 2021 – na wskutek przebytego Covid19 – utrata wzorku w prawym oku.

Lipiec 2021 – pobyt na oddziale neurologicznym. Rozpoznanie: Afazja pełna niedowidzenie połowiczne prawostronne jednoimienne, deficyt połowiczny prawostronny, jaskra optyczna – źrenica optycznie szeroka odkształcona, zawał mózgu wywołany przez zakrzep tętnic mózgowych, udar mózgu niedokrwienny z niedowładem połowicznym prawostronnym i afazją, z niedowidzeniem połowicznym prawostronnym jednoimiennym.

Rozpoznanie współistniejące: samoistne (pierwotne) nadciśnienie, stary (przebyty) zawał serca niedrożność i zwężenie tętnic przedmózgowych, mnogie i obustronne choroby krążków międzykręgowych lędźwiowych i innych z uszkodzeniem korzeni nerwów rdzeniowych.

Darczyńców prosimy o wpłaty bezpośrednie na konto Jurka:

Jerzy Siek
13 1940 1076 4798 5751 0000 0000

 

 

Powiązane wpisy