Sebastian Fabijański: W „Psach 3” zagrałem dla Pasikowskiego – Nowy numer TySol

W „Psach” zagrałem dla samego Władysława Pasikowskiego. Nie było dla mnie ważne, czy to będzie mała czy duża rola. (…) Pan Władysław pracuje bardzo konkretnie. Jest bardzo dobrze przygotowany. Wie dokładnie, czego chce. Ponoć Pan Władysław chce, żebym zagrał u niego w kolejnym filmie. To znaczy, że nasze spotkanie czymś zaowocowało. Cieszę się, że mam zaufanie Legendy – w najnowszym numerze „Tygodnika Solidarność” mówi nam Sebastian Fabijański, aktor, który wystąpił m.in. w trzeciej części Psów.

Popularny aktor zdradza Bartkowi Boruciakowi również kilka szczegółów na temat hip-hopowej płyty, którą nagrał wspólnie z O.S.T.R.-em.

– Czy to będzie kij w mrowisko? Nie wiem. Może ktoś z tzw. szołbiznesu się poczuje urażony. Ludzie z głową na karku raczej nie powinni się sadzić do mnie, bo coś tam nawinąłem. Bajek tam nie opowiadam, więc jeśli ktoś poczuję się dotknięty, to znaczy, że trafiłem. I dobrze. A poza tym ten szołbiznes to… wielkie otwarcie parasola w dupie. Nie toleruję szołbiznesu opartego wyłącznie na konsumpcjonizmie.

W numerze również m.in.:

  • „Pożar buszu i skwapliwi celebryci” Waldemar Żyszkiewicz o pożarach w Australii
  • „Trzech panów w Moskwie, czyli zmiany na Kremlu”, Paweł Pietkun o zmianach politycznych w Rosji
  • „Berlin to nie Dayton” Teresa Wójcik o berlińskiej konferencji w sprawie Libii
  • „Exit to wyjście z niewoli” Agnieszka Żurek rozmawia z Maciejem Sikorskim, założycielem oraz aktorami Teatru Exit
  • „Opowieść detektywa” Sebastian Pytel recenzuje film „Osierocony Brooklyn”
  • „Rzeź i zapomniana rewolucja” Leszek Masierak o rewolucji 1905 r.
  • „Prezydent i premier wśród twardych ludzi Solidarności” Mateusz Kosiński o wizycie prezydenta i premiera na Karczmie Piwnej Śląsko-Dąbrowskiej S.

Powiązane wpisy